/

Choinka świerk

Taka choinka nadaje się zarówno do postawienia w biurze jak i jako choinka do domu.

Choinka świerk

Zapraszamy do zakupu choinek świątecznych z gatunku świerk polski.

Nasze choinki świerkowe dostaniecie Państwo w doniczkach lub jako choinkę ciętą.

Nasze małe świerki w doniczkach posiadają dobrze zachowaną bryłą korzeniową dzięki czemu istnieje duże prawdopodobieństwo przesadzenia takiego drzewka po świętach do swojego ogrodu lub na działkę.

Nasze świerki w doniczce to klasyczne, piękne drzewko świąteczne. Taka choinka nadaje się zarówno do postawienia w biurze jak i jako choinka do domu. Choinka świerk jest idealną propozycją dla klientów którzy cenią sobie piękne drzewko świąteczne w rozsądnej cenie.

Świerk polski dzięki bardzo charakterystycznemu i przyjemnemu zapachowi lasu nadaje sympatyczną i świąteczną atmosferę w każdym pomieszczeniu gdzie zostanie postawiony. Choinki świerkowe charakteryzują się rozłożystymi gałęziami o głębokiej barwie zieleni, jak również pięknym równym igliwiem.

W ofercie choinek świątecznych dombal oferuje także świerki cięte. Nasze cięte choinki świerkowe są prowadzone i strzyżone na plantacju już od najmniejszej sadzonki dzięki czemu nasze choinki świąteczne są idealnie równe i proporcjonalne.

Dadatkową zatletą choinki świerkowej jest oczywiście jej niższa cena w stosunku do nieco droższych choinek z gatunku jodła kaukaska.
Wolisz zamówić oryginalną duńską jodłę kaukaską? Zajżyj na część naszej strony poświęcenej choinkom z tego gatunku – kliknij Jodła Kaukaska.

Nie masz ochoty, ani czasu jeździć i wybierać choinki? Zadwoń do nas lub skontaktuj się z nami – dostarczymy Ci choinkę na telefon. Choinka z dostawą do domu lub do biura? – teraz jest to możliwe – nasza firma organizuje transport choinek na terenie Warszawy i całego kraju.

Film z 30 listopada 2011, nakręcony w naszej siedzibie na ul. Wał Miedzeszyński 584 w Warszawie. Świerki w donicach z profesjonalnej szkółki. Bezpiecznie i fachowo doniczkowane. Bardzo duże prawdopodobieństwo przetrwania roślin do wiosny i dalszego uprawiania w gruncie lub donicy.

Social Bookmarks