/

Dostawa choinek na telefon

Choinka z dostawą do domu lub biura? To dla nas żaden problem.

Szukasz pięknej jodły kaukaskiej lub doniczkowego świerku? Potrzebujesz szybko ładnego świątecznego drzewka, ale nie masz czasu jechać i wybierać? Nie ma sprawy! Dombal wybierze piękne drzewko świąteczne za Ciebie.

Może nie masz czasu wyrwać się z pracy lub z domu aby kupić choinkę na święta? To także nie problem - my dostarczymy Ci choinkę na wskazany adres w dogodnych dla Ciebie godzinach! Choinka z dostawą do domu lub biura? To dla nas żaden problem. Dysponujemy własnym transportem dzięki czemu możemy zaoferować piękne choinki świąteczne z dowozem bez wychodzenia z domu lub biura. Jodły kaukaskie cięte oraz pachnące świerki w donicach. U nas choinki z dostawą na telefon w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli szukasz choinki z dostawą do biura lub do domu skontaktuj się z nami - my załatwimy całą resztę za ciebie. Dostawa choinek na telefon może odbyć się praktycznie od ręki. Nasz kierowca przywiezie fakturę VAT.

Osadzenie choinki w stojak

Poza usługą transportu choinek Dombal oferuje także usługę osadzenia choinki w stojak choinkowy. Od teraz nie musisz się już tym martwić - obsadzenie choinki w stojak możesz zlecić naszym pracownikom.

Skontaktuj się z nami - my wybierzemy dla Ciebie najładniejszą choinkę, obsadzimy ją w odpowiednio dobrany stojak choinkowy, zapakujemy w siatkę i dostarczymy na wskazany adres wraz z fakturą VAT. Wszystko to taniej i szybciej niż można sobie wyobrazić.

Social Bookmarks

Choinki na zamówienie