/

Choinki świąteczne do domu i firmy

W tegorocznej ofercie firmy Dombal znajdziecie Państwo szeroki wybór choinek świątecznych!

choinka i choinki

Nasze drzewka świąteczne są starannie wybierane z różnych plantacji. Robimy wszystko by zaoferować drzewka najwyższej jakości. Cięta choinka jodła kaukaska jest sprowadzana z Danii, a piękne i pachnące świerki w donicach pochodzą z polskich szkółek.

Przede wczystkim w naszej ofercie są typowe drzewka do domu i choinki do biura czyli od 150cm do około 250cm. Jak co roku także i w tym sezonie choinkowym w naszej ofercie posiadamy większe drzewka od 250cm do nawet 7 metrów.

Możecie też Państwo składać zamówienia na naprawdę duże drzewka świąteczne z ustawieniem.
W naszej ofercie kilku i kulkunasto metrowe świerki lub jodły idealne do postawienia przed firmą, urzędem, na dziedzińcu lub w innym eksponowanym miejscu.
Dombal świadczy kompleksowe usługi w zakresie dostarczania, ustawiania oraz ozdobiania dużych drzewek świątecznych. Ustawienie dużego świerku lub jodły mającej 7-14 metrów wysokości to dla nas żaden problem. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień na dostawę z ustawieniem takiej dużej choinki. Nasze duże drzewka świąteczne mogą mieć od 7 do nawet 14 metrów wysokości. Od Ciebie tylko zależy czy będzie to choinka z gatunku jodła kaukaska czy też może piękny, duży świerk.

Nasze ostatnie realizacje

choinka warszawa przed złotymi tarasami choinki do firm w warszawie warszawa choinka przd centrum handlowe choinki warszawa starówka choinka na warszawskiej starówce choinka postawiona na starym mieście